Autor Wątek:  Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla  (Przeczytany 26008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« dnia: 25 Marca 2005, 18:48:17 »
Ja mam problem w misji z EU06-02. Wjeżdżam na stację, gdzie ma być krzyżowanie i nic... Po 3-4 min. naciskam Shift+9, czekam... i nic! Nacisnąłem F4 i zobaczyłem, że SM42 stoi w Mocznikach!

Edit by Mutopompka
Tematy wydzieliłem, aby wątek, w którym są opisywane problemy znalazł się w dziale pomoc
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2005, 18:54:10 »
Ja obciąłem skład SM42 do jednego Gagsa i teraz stonka grzecznie czeka na mijanke i nie ucieka juz do tej stacji pod wiatą.
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline kilczuk

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://raillens.net/
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca 2005, 20:22:32 »
Cytat: "EU07-457"
Co mi się rzuciło w oczy (właściwie to taki szczegół), to w misji z EP08 po podczepieniu się do osobówki kierownik dający odjazd wymienia ten sam nr pociągu, co z ósemką.


Jeśli ktoś nagra jakiś czterocyfrowy dla expressu to chętnie go obrobię, żeby brzmiał tak jak 420/711 odjazd

Cytat: "EU07-457"

Teraz trochę o ET22. Myślę, że wjazd na stację, z której zabieramy skład powinien odbywać się na S13 (w tym akurat przypadku), a nie na stgnał manewrowy.


ZTCW na S13 tak, o ile maszynista zostanie wcześniej powiadomiony o częściowej zajętości toru i konieczności jazdy ze szczególną ostrożnością (Vmax=20km/h). Można także wpuścić na Sz lub rozkaz szczególny. Z tych trzech opcji Sz wydaje się najlepszą opcją...

Myślę że warto byłoby niedługo wypuścić mały patch uwzględniający drobne niedociągnięcia wymienione tutaj. Np. przy wyjeździe osobówką ze stacji z przelotem 100km/h wjeżdżamy centralnie w słup trakcyjny, słupy wchodzą też do loka na jednym z zakrętów. No i wjazd w Mocznikach na tor zajęty przez skład pociągu - lepiej go wpuścić na inny wolny chyba...

Pozdrówka...
Kolej w obiektywie: http://Raillens.Net/

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marca 2005, 21:17:05 »
Cytat: "kilczuk"

ZTCW na S13 tak, o ile maszynista zostanie wcześniej powiadomiony o częściowej zajętości toru i konieczności jazdy ze szczególną ostrożnością (Vmax=20km/h). Można także wpuścić na Sz lub rozkaz szczególny. Z tych trzech opcji Sz wydaje się najlepszą opcją...


Wg mnie byk powinien wjechać na tor, który nie jest zajety, a później manewrować do składu. Na zajęty tor nie można wpuścić nic ze szlaku.

EDIT: Jeszcze coś. Było już to przerabiane na forum, ale powtórzę: na semaforze wjazdowym nie można podać sygnału manewrowego.

Offline kilczuk

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://raillens.net/
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marca 2005, 22:06:28 »
Cytat: "|andy|"

Wg mnie byk powinien wjechać na tor, który nie jest zajety, a później manewrować do składu.

Zgoda.
Cytat: "|andy|"

Na zajęty tor nie można wpuścić nic ze szlaku.

Instrukcja R1, rozdział VII, § 54 punkt 10. mówi:

Jeżeli zajdzie potrzeba przyjęcia pociągu na tor częściowo zajęty albo na tor, który może być wykorzystany tylko na części jego długości, pociąg należy zatrzymać przed semaforem wjazdowym (drogowskazowym), powiadomić drużynę pociągową rozkazem szczególnym o częściowym zajęciu lub częściowej użyteczności toru wjazdowego oraz o konieczności ostrożnej jazdy z prędkością najwyżej 20 km/h, a następnie należy nastawić sygnał zezwalający na semaforze wjazdowym.
Jeżeli istniejąca izolacja toru nie pozwala na podanie na semaforze wjazdowym sygnału zezwalającego na jazdę zatrzymany pociąg należy przyjąć na sygnał zastępczy lub rozkaz szczególny (doręczony lub przekazany za pomocą urządzeń łączności).
Na tor częściowo zajęty lub na tor, który może być wykorzystany tylko na części jego długości, nie wolno przyjmować pociągów towarowych, przewożących przesyłki niebezpieczne.
Kolej w obiektywie: http://Raillens.Net/

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marca 2005, 22:11:54 »
Cytat: "kilczuk"

Instrukcja R1, rozdział VII, § 54 punkt 10. mówi:

Jeżeli zajdzie potrzeba przyjęcia pociągu na tor częściowo zajęty albo na tor, który może być wykorzystany tylko na części jego długości, pociąg należy zatrzymać przed semaforem wjazdowym (drogowskazowym), powiadomić drużynę pociągową rozkazem szczególnym o częściowym zajęciu lub częściowej użyteczności toru wjazdowego oraz o konieczności ostrożnej jazdy z prędkością najwyżej 20 km/h, a następnie należy nastawić sygnał zezwalający na semaforze wjazdowym.
Jeżeli istniejąca izolacja toru nie pozwala na podanie na semaforze wjazdowym sygnału zezwalającego na jazdę zatrzymany pociąg należy przyjąć na sygnał zastępczy lub rozkaz szczególny (doręczony lub przekazany za pomocą urządzeń łączności).
Na tor częściowo zajęty lub na tor, który może być wykorzystany tylko na części jego długości, nie wolno przyjmować pociągów towarowych, przewożących przesyłki niebezpieczne.


A to przepraszam. Nie znałem tego przepisu. Zasugerowałem się sytuacją kiedy padła siódemka i byka (podmianę) przyjmowali na wolny, a później manewry, poprostu uogólniłem. Dzięki za wyjaśnienie.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Marca 2005, 22:16:36 »
Dobra, dobra...Ale po co przyjmowac towara na ten tor, skoro obok 20 innych wolnych?:]

Online Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Marca 2005, 22:33:43 »
U mnie w misji z ep08 wjechalem pod wiate poczekalem az sobie pojedzie suka, i dostalem biale na semaforze ale zanim do niego dojechalem zrobilo sie s1 buuuuu. Wersja 1.1 pilnie potrzebna ale ogolnie jest wreszcie gdzie sie rozpedzic pozdro dla autora

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Marca 2005, 23:12:33 »
Suchajcie mam takie pytanie. Bo ja w tej trasie nie mam w ogole słupków z predkoscią szlakową. Mam proźbe aby ktos podał mi co mam zrobić aby sie  pojawiły , albo podał mi na forum te prędkości dla poszczególnych szlaków
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Marca 2005, 23:40:09 »
Cytat: "Eryś"
Suchajcie mam takie pytanie. Bo ja w tej trasie nie mam w ogole słupków z predkoscią szlakową. Mam proźbe aby ktos podał mi co mam zrobić aby sie  pojawiły , albo podał mi na forum te prędkości dla poszczególnych szlaków


Musisz mieć paczuszkę W27.... Jest w dziale download!

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Marca 2005, 00:47:38 »
Witam!!!
Wezmę pod lupę raz jeszcze trasę i dokonam zmian takich jak sugerujecie:
-obetne skład z SM42 - sam nie wiem czemu tak się zachowuje - zostawie samego loka (u mnie nigdy czegoś takiego nie było - zasze działało ok).
-z et22 sprawdze co jest grane i w razie czego poprawie
-no i z tym S1 w misji z Ep08 też sprawdze.
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Marca 2005, 09:23:54 »
Jaoge tylko dodać, że problem stwarza SM42-nie chce jej sie ruszać:/

Pozdrawiam

ps. WESOŁYCH ŚWIAT, SMACZNEGO JAJKA I LANEGO PONIEDZIAŁKU WSZYTKIM SYMPATYKOM "MASZYNY" ŻYCZE
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny

Offline Marcin Czapnik (Techniks)

  • Wiadomości: 126
    • Zobacz profil
    • http://marcinc.rail.pl/galeria
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Marca 2005, 16:04:40 »
Trasa wspaniała, gratulacje. Jednak stonka stoi u mnie przed wjazdowym na mijanke i nie idzie nic zrobić, shift+9 nie pomaga. Druga sprawa to koniec misji ze świnią, kierują mnie na ten tor, na którym stoi już skład, z którym się mijałem jadąc do Kałowa, to błędy najbardziej mnie irytujące ponieważ uniemożliwiają (prawidłowe) dokończenie misji.
pozdrawiam
Marcin Czapnik

Offline OczeQ

  • Wiadomości: 172
  • Wariat Torowy
    • Zobacz profil
    • http://www.sgkw.eu
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Marca 2005, 19:12:38 »
Cytat: "Marcin Czapnik (Techniks)"
Druga sprawa to koniec misji ze świnią, kierują mnie na ten tor, na którym stoi już skład, z którym się mijałem jadąc do Kałowa, to błędy najbardziej mnie irytujące ponieważ uniemożliwiają (prawidłowe) dokończenie misji.


dokładnie to samo u mnie...  Wracając osemką wpadam pod wiatę na zajęty tor :/
______________________
OczeQ vel Puchacz

PS==>> dziwi mnie "rozpiętość" FPSów w tej scenerii... mam od 3-4 w mocznikach do około 40-50 na szlaku :|


Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Marca 2005, 22:10:57 »
Ja także mam problem z tym et22 tzn zatrzymuje sie na amen przed semaforem wjazdowym do mączników, problemów z  misją z ep08 nie stwierdziłem.Poza tym większych błędów nie zauważyłem
ale ma pare drobnych niedociągnięć jak np słupy za blisko,braki mostów,szlabany w szczerym polu(bez drogi).ogólnie trasa (jak dla mnie)jest najlepszą trasą w grze nie licząc bardzo klimatycznego i przepięknie wykonanej trasy Całkowo ale to są już dwa światy.W kwestii FPS musze zgodzić sie z kolegą OczeQ jest bardzo żrużnicowany np na trasie z dwoma siódemkami mam 5-8fps a na trasie z kibelkiem 13-30fps.Zauważyłem tesz spadajaćy FPS na zakrętach na trasie z 4stawną SBL z 15na prostej potrafi spaść ma na zakręcie do 5.

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Marca 2005, 23:04:29 »
Witam!!!
Już znalazłem pawie wszystkie błęy - naprawię ale po świętach - do tego czasu nie odpale eu07.exe ;)
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline Leszek

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Marca 2005, 09:19:45 »
To ja jeszcze jedną sprawę dorzucę - przelot przez stację ustawiony na 100km/h semaforami. Tak się nie robi. Ograniczanie prędkości semaforami w takich sytuacjach, ma uzasadnienie wyłacznie w przypadku jazdy na "krzywo" przez zwrotnice (oczywiście jeśli zwrotnica na to pozwala). Tutaj mamy jezdę na wprost i jeśli należy ograniczyć prędkość przejazdu przez stację, należy to zrobić wskaźnikami (np. W8).
Pozdrawiam, Leszek

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Marca 2005, 10:58:21 »
Cytat: "Leszek"
To ja jeszcze jedną sprawę dorzucę - przelot przez stację ustawiony na 100km/h semaforami. Tak się nie robi. Ograniczanie prędkości semaforami w takich sytuacjach, ma uzasadnienie wyłacznie w przypadku jazdy na "krzywo" przez zwrotnice (oczywiście jeśli zwrotnica na to pozwala). Tutaj mamy jezdę na wprost i jeśli należy ograniczyć prędkość przejazdu przez stację, należy to zrobić wskaźnikami (np. W8).


Nie do końca się z Tobą zgodzę. Np. przejazd pociągiem przez stację Terespol Pomorski z kierunku Gdyni (bo po tym torze jest tylko 120 km/h) odbywa się z prędkością 100 km/h (mimo, że szlakowa jest 120 km/h), mimo, że jedziemy na wprost. Te 100 km/h wymuszają na nas oczywiście semafory.

Offline Leszek

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Marca 2005, 11:06:51 »
Cytat: "EU07-457"
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Np. przejazd pociągiem przez stację Terespol Pomorski z kierunku Gdyni (bo po tym torze jest tylko 120 km/h) odbywa się z prędkością 100 km/h (mimo, że szlakowa jest 120 km/h), mimo, że jedziemy na wprost. Te 100 km/h wymuszają na nas oczywiście semafory.

Hmmm, nie wiem, nie widziałem - swoją opinię wyraziłem na podstawie rozmowy z niezłym specjalistą od urządzeń srk, który stwierdził, że takie osygnalizowanie jest niezgodne ze sztuką. Przekażę mu przypadek Terespola Pomorskiego - zobaczymy co on na to :)
Pozdrawiam, Leszek

Online Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Marca 2005, 11:13:55 »
Ja wczoraj próbowałem ukończyć 4 razy misję z ep08. Po wjeździe pod wiatę dostaje białe przejeżdżam na tor gdzie po prawej mam sm42+ep09+ep09 i koniec. Z jednej i drugiej strony na karzełkach niebieskie światło czekałem pół godziny i nic. Czy suka ze składem nie powinna sobie pojechać. U mnie stoi w oddali na środku wolnego toru. NIe przeszkadza chyba ale może powinna sobie pojechać? Mokrego jaja

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Marca 2005, 11:28:57 »
Cytat: "Przemekm"
Czy suka ze składem nie powinna sobie pojechać. U mnie stoi w oddali na środku wolnego toru. NIe przeszkadza chyba ale może powinna sobie pojechać?


Witam. No powinna sobie pojechać. Powiem więcej, ja dopiero mogę ruszyć spod wiaty, kiedy ona sobie pojedzie w siną dal. Ja gram na wersji nieoficjalnej.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Marca 2005, 11:50:55 »
Leszku widze że dyskusja jest tu prowadzona na temat przejazdu przez stację bez zatrzymania z Vmax gdy prędkość szlakowa jest 120km/h. A więc za miesiąć kończę edukację w Technikum Kolejowym w Olsztynie i naprawiam makietę , na której są urządzenia i uzależnienia takie jak na koleji. Ale nie nad tym dyskusja. Otóz nie stosuje się wskazników W8. Stosuje się je wtedy gdy mamy do czynienia z jakimś ograniczeniem spowodowanym utrzymania toru. Podczas przejazdu przez stacje z Vmax100km/h gdy szlakowa=120km/h wyposaża się semafory jak zauważyłeś na trasie w symulatorze w zielony pas, który nakazuje jazde z V 100 km/h. A wyposaża się bo po rozjazdach na ostrze po prostej(, albo gdy występują rozjazdy krzyżowe należy jechać z V100 km/h(wynika to z warunków bezpieczeństwa) dlatego przejazd przez stację odbywa się z V 100 km/h.

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Marca 2005, 18:09:21 »
Witam!!!
Cytat: "Przemekm"
Ja wczoraj próbowałem ukończyć 4 razy misję z ep08. Po wjeździe pod wiatę dostaje białe przejeżdżam na tor gdzie po prawej mam sm42+ep09+ep09 i koniec. Z jednej i drugiej strony na karzełkach niebieskie światło czekałem pół godziny i nic. Czy suka ze składem nie powinna sobie pojechać. U mnie stoi w oddali na środku wolnego toru. NIe przeszkadza chyba ale może powinna sobie pojechać? Mokrego jaja

O ile się nie mylę, to chyba jest koniec misji :). Upewnię się jeszcze.
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Online Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Marca 2005, 12:05:10 »
Cytat: "wasyl"
Witam!!!
Cytat: "Przemekm"
Ja wczoraj próbowałem ukończyć 4 razy misję z ep08. Po wjeździe pod wiatę dostaje białe przejeżdżam na tor gdzie po prawej mam sm42+ep09+ep09 i koniec. Z jednej i drugiej strony na karzełkach niebieskie światło czekałem pół godziny i nic. Czy suka ze składem nie powinna sobie pojechać. U mnie stoi w oddali na środku wolnego toru. NIe przeszkadza chyba ale może powinna sobie pojechać? Mokrego jaja

O ile się nie mylę, to chyba jest koniec misji :). Upewnię się jeszcze.


Może niejasno się wyraziłem. Ta sytuacja ma miejsce na początku misji. Po prostu nie udało misię wyjechać z moczników ani w ogóle podpiąć do składu ani nic. W opisie misji jest że "zatrzymujemy się miedzy anglykami i zmieniamy kierunek manewrów". Ja za kazdym razem kończe misje w tym miejscu. Moge sobie czekać w nieskończoność i nic się nie dzieje. Nie mam przebiegu do składu ani z jednej ani z drugiej strony. Może ktoś by mi napisał ile trzeba czekać ja czekałem pół godziny w tym miejscu i nic:(

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Marca 2005, 12:27:35 »
Mi tesz sie tak 2 razy zdarzyło ale w zdecydowanej większości przypadków dostaje ms2 jusz po ok 2minutach i normalnie podpinam sie do składu.Mój problem wynikał z tego żę suka wpadała w poślizg i zostawiała wagony

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Marca 2005, 23:22:26 »
Witam!!! >>>

Może niejasno się wyraziłem. Ta sytuacja ma miejsce na początku misji. Po prostu nie udało misię wyjechać z moczników ani w ogóle podpiąć do składu ani nic. W opisie misji jest że "zatrzymujemy się miedzy anglykami i zmieniamy kierunek manewrów". Ja za kazdym razem kończe misje w tym miejscu. Moge sobie czekać w nieskończoność i nic się nie dzieje. Nie mam przebiegu do składu ani z jednej ani z drugiej strony. Może ktoś by mi napisał ile trzeba czekać ja czekałem pół godziny w tym miejscu i nic: >>>>  
Ja wyjeżdzam jeszcze dalej 2 zwrotnicę prawie jak na szlak i po zmianie kierunku dostaje białe światlo i bez problemów kontynuluje misję.,
 pozdrawiam   sprobuj...?
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline pirek2

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Marca 2005, 11:07:16 »
Witam

JA mam dokładnie taki sam problem, wjezdżam pod wiatę i nic sie nie dzieje, suka stoi i zamiaru ruszyć się nie ma  a ja ciągle na semaforze czerwone.

Pozdraiwam

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Marca 2005, 11:14:13 »
Ja mam inny problem. Misja z ET 22, wszystko fajnie podczepilem sklad towarowy i wracam do mocznikow, odczepiam sklad na mijance, odczepiam loka i jade prosto, zatrzymuje sie i czekam troche az mi zmienia tor. Tor zostal zmieniony ale jade wprost na sklad osobowy stojacy przy peronie. Czy cos zrobilem nie tak ??
/ \  / \  / \

Offline Miras

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Marca 2005, 11:15:21 »
Trochę denerwująca jest konieczność wciskania SHIFT + cyfra aby rozpocząć daną misję - wydaje mi się że część tu opisywanych kłopotów kolegów na tym polega
Pozdrawiam

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem - Trasa Moczniki aurorstwa Wasyla
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Marca 2005, 20:33:06 »
Cytat: "Miras"
Trochę denerwująca jest konieczność wciskania SHIFT + cyfra aby rozpocząć daną misję


No nie zgodze sie z Twoją opinią. Mi by najmniej wcisnięcie shift+ nie stwarza problemu a radość z trasy jest ogromna :)

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny